Хто представлятиме Садового на Херсонщині

Три з чотирьох довірених осіб кандидата на посаду Президента України Андрія Садового на Херсонщині є членами партії або фракції «Об'єднання «Самопоміч», а один був обраний депутатом від іншої політичної сили.

У минулу п'ятницю, 18 січня ЦВК прийняла постанову №75 «Про реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Садового А.І. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах».

Згідно з Постановою довіреними особами зареєстрованого кандидата в Президенти від «Об'єднання «Самопоміч» у Херсонській області є Андрій Дмитрієв (ВО №182), Дініс Бердник (ВО №183), Олександр Казаку (ВО №184), Олександр Яковлєв (ВО №186).

Андрій Дмитрієв – член партії «Об'єднання «Самопоміч», депутат Херсонської міської ради декількох скликань. У Херсонській міській раді VІІ скликання певний час очолював бюджетну комісію та є головою фракції «Об'єднання «Самопоміч».

Дініс Бердник – позапартійний, депутат Херсонської міської ради VII скликання, висунутий від «Самопомочі», член фракції.

Олександр Казаку – позафракційний депутат Бериславської міської ради VII скликання, який був обраний на перших місцевих виборах 7 травня 2017 року від Радикальної партії Олега Ляшка.

Олександр Яковлєв – член політичної партії «Об'єднання «Самопоміч», колишній міський голова міста Скадовськ, обраний від цієї політичної сили на місцевих виборах в 2015 році та відсторонений від посади у 2017 році судовим рішенням.

Інші зареєстровані кандидати в Президенти ще поки не визначились із довіреними особами у територіальних округах Херсонської області.

За матеріалами Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів