Освітян в Олешківській РДА так і не почули

На вимогу керівників освітніх закладів району в кабінеті голови районної ради відбулася термінова нарада за участю директорівшкільних і позашкільних установ, депутатів законодавчої гілки влади, представників центру по обслуговуванню установ і закладів освіти району.

Вів засідання очільник депутатського корпусу Павло Потоцький.

Головне питання порядку денного – відсутність фінансування закладів освіти з боку органів виконавчої влади. За словами керівника ЦОУЗР в галузі освіти склалася критична ситуація – із-за бездіяльності голови районної державної адміністрації та її структурних підрозділів Центр не має можливості забезпечити школи харчуванням, газовим опаленням, електроенергією, заробітною платою педагогів і службовців тощо.

Обурила учасників заходу в газеті «Олешківський вісник» інформація щодо зриву в Олешківському районі реалізації державного проекту нова українська школа (НУШ). Адже за словами директорів шкіл першокласники в їх навчальних закладах повністю забезпечені відповідними меблями, дидактичним матеріалом і обладнанням для програми НУШ. Те ж саме стосується і вугілля. Його у школи і позашкільні заклади завезено у повному обсязі.

Підсумувавши засідання, керівники шкіл вирішили – звернутися до Президента України, бо обласна державна адміністрація не реагує на звернення депутатів Олешківської районної ради вплинути на бездіяльність місцевої райдержадміністрації і забезпечити стабільне функціювання закладів освіти Олешківського району, а ще освітяни планують провести прес-конференцію у Херсонській газеті «Новий день», на яку запрошують губернатора зі своїми заступниками.

Олешківська районна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон