На Херсонщині обмежили проїзд пільговиків

У містах області обмежують проїзд пільговиків — грошей обмаль. Так, влада Нової Каховки на компенсацію витрат з перевезення соціально вразливих категорій пасажирів у поточному році асигнувала 2,8 млн грн.

Сума начебто солідна, проте навіть міський голова Володимир Коваленко визнає, що її вистачить тільки на половину від реальної потреби. Тому автобуси з міста до дачних кооперативів та приміських сіл братимуть пільговиків лише на половину рейсів.

Схожу проблему мають і мешканці курортного Генічеська. Тут міськрада на відшкодування перевізникам «нашкребла» у муніципальній скарбничці тільки вісімсот тисяч замість потрібних 2,4 мільйона. Тому безплатний проїзд пенсіонерів у автобусах місцевого АТП забезпечили тільки з десятої до чотирнадцятої години дня — на третину доби.

Щоправда, чорнобильці та учасники бойових дій зберегли право проїзду за рахунок громади впродовж усього дня. Але таких пільговиків має бути не більше двох на рейс. Не буде їх, тоді ці два місця можуть зайняти люди похилого віку.

Пенсіонери з приводу таких обмежень обурюються та обіцяють судитися з міськрадою. Але там непохитні: хочете їздити задарма — нехай держава на це гроші з держбюджету перераховує.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів