У Херсоні будуть електронні квитки на транспорт?

Нещодавно у Херсонському міськвиконкомі відбулося перше засідання робочої групи з питання впровадження єдиної інтегрованої інтелектуальної транспортної системи в міському транспорті.

Перший заступник міського голови Ігор Козаков, який очолив робочу групу, повідомив, що систему планують впровадити протягом 3-4 місяців: "Наразі маємо дочекатися висновків Антимонопольного комітету з цього приводу та юристів, а також провести конкурс на визначення інвестора. Очевидно, що впровадження електронного квитка буде відбуватися за його рахунок, а не коштом міського бюджету".

Херсон Times

P.S. Запровадження електронного квитка на усіх видах транспорту (незалежно від форми власності) дасть змогу знизити вартість проїзду за рахунок придбання проїзних, а також порахувати точну кількість громадян пільгових категорій, які користуються міським транспортом. Але чи дочекаємось ми електронні квитки на транспорт у Херсоні?

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон