Херсон другий рік без рок-фестивалю

Другий рік поспіль міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбунє» не значиться серед переліку заходів, які проводяться в Херсоні...

Ми не будемо робити жодних оцінок відсутності його серед міських програм, пов'язаних з розвитком культури, туризму, заходів для молоді.

Яке значення мав фестиваль для міста? Думки с цього приводу можуть бути різними. Що з цього приводу думають городяни (і не тільки молодь), що думають гості нашого міста?

Загальний тренд великої кількості повідомлень, листів, цілих історій, які вже більш ніж рік надходять на адресу сайту «Херсонці» (деякі з них супроводжуються фотографіями) демонструє думку і судження рядового херсонця та гостя нашого міста.

Більше року «Херсонці», разом з музикантами з різних міст та країн проводять марафон спілкування та розіграш, наданих ними призів.

Ось тільки деякі з листів, які надходять не тільки від мешканців Херсона, але і тих, для кого поїздка в Херсон на «кРок» була приємною традицією:

Володимир Пономар (м.Херсон): «Сумую за фестивалем "кРок у майбутнє". Він давав багато позитиву рокерам. Старим і молодим. Давав можливість побувати НА ДІЙСНО ВЕЛИКОМУ КОНЦЕРТІ.А якщо й порахувати, скільки відомих команд там виступало, а скільки надій давав фестиваль для молодих!

Я був майже на кожному фестивалі. І завжди лишалися добрі спогади - листівки, диски, програмки фестивалю, або сам знімав фото-відео на згадку. Маю і матеріальні спогади. Наприклад, після свого виступу гурт StillDrift (Німеччина), як завжди роблять музиканти, розкидав у публіку різні приємні дрібнички-сувеніри. Медіатор до мене не долетів, а ось таку річ молоді музиканти до мене докинули))) (на фото)»

Чеслава Куренкова (м.Київ): «Фестиваль "кРок у Майбутнє" був одним з тих, який очікувала кожен рік. Чудовий був фестиваль, залучав багато молоді та туристів з інших міст. В 2016 ми приїхали на нього, щоб зустрітись з друзями - італійським гуртом Pavic.

З Марко, Джо, Алексом, Лоренцо та Антоніо ми познайомились, коли вони вперше приїхали в Київ. Це був шикарний концерт та хлопці чудово відіграли. Пам'ятаю, як Марко, Джо та Алекс приїхали на такси та таксист сказав що таких хлопців приємних, а тим паче рок музикантів ніколи не зустрічав.

Так ми познайомились з гуртом та почали спілкуватись. Коли вони сказали, що їдуть в Херсон на улюблений фест, ми пообіцяли обов'язково з ними там зустрітись.

Антоніо, на жаль, не приїхав а замість нього в групі був Тоні (теж дуже класний хлопець,який був разом зі своєю дівчиною тоді на фесті). Дякую хлопцям, та зокрема Марко, що запросили на всі репетиції (Марко родом з Сербії, у мене там теж є друзі. Було про що поспілкуватись також). Сподіваюсь хлопці ще приїдуть в Україну (може відродиться кРок- фест та запросить їх ще раз)!

Щодо гурту «Beyond all recognition», так вони приїхали в той рік на репетицію на головну сцену після «Pavic»і ми з ними тоді познайомились. Нажаль, мій шведський на той час був не таким як треба тому спілкувались англійською.

До того я не часто слухала їх музику, але після виступу на кРоці стала їх фанатом. Їх музика можливо для багатьох занадто "важка", але самі хлопці в житті відкриті та дуже товариські, тактичні і такі чудові в спілкуванні. Як вони викладались на сцені - Супер!»

Марія (м. Херсон): «Доброго дня. Вважаю, що "кРок" був важливим для Херсона.

По-перше,рок-музика актуальна завжди та її варто просувати в нашому місті, щоб люди мали можливість нею насолодитись.

По-друге,приїздять багато різних, іноземних груп, які просто так до нас би не зібрались. На це з'їжджалися подивитись більшість людей, тобто, цим ми залучаємо туристів у Херсон і наше місто стає більш відвідуваним та чимось цікавим для інших. ЦЕ БУЛА НАША ГОРДІСТЬ.

І по-третє, це атмосфера та розслаблення душі... Де ще можна так розслабитись та в той же час запалити, як не на кРоці? Кожний такий концерт був незабутнім та завжди відкладався в пам'яті.

Я вважаю, було дурною витівкою відмінити кРок. Він потрібен народу. Його завжди відвідували та відвідували б люди. Я сподіваюсь, що можливо ще хтось підніме це питання та "кРок" буде жити....»

P.S. фото деяких з переможців конкурсів з отриманими призами від музикантів. Музичний марафон, ініційований сайтом «Херсонці» триває...

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон