Херсонська бібліотека шукає нові сучасні способи розвитку

Через широку доступність та популярність Інтернет-ресурсів Гончарівка шукає нові способи розвитку з огляду на сучасні потреби користувачів.

Саме тому книгозбірня постійно розширює асортимент своїх послуг. Так, за сприяння програми «Вікно в Америку» Посольства США в Україні в бібліотеці діє креативний майданчик MakerSpace – творчий простір, майстерня, лабораторія, навчальний клас...

Але, насамперед, – це місце зустрічі людей, які захоплені творчістю, винахідництвом та мейкерством.

Асортимент технічних ресурсів MakerSpace дозволяє відвідувачам реалізовувати власні плани, проекти та ідеї. Зовсім нещодавно на креативному просторі з'явилась «PlayStation 4 Pro» – остання версія ігрової консолі від компанії «Sony».

Уособлюючи поєднання виняткового вмісту, захопливих ігор, програм і ексклюзивних можливостей, ігрова консоль – найкраще рішення для розваг. А завдяки найшвидшому графічному процесору та системній пам'яті найбільшого об'єму, порівняно з іншими ігровими системами, «PlayStation» нового покоління дарує ще більше чудових можливостей, ніж раніше.

Консоль розрахована не тільки на «соло» гру, але й на ігри для 2-6 чоловік. Навіть якщо ви вперше запустили «PlayStation 4 Pro», то для того, щоб розібратися, вистачить декількох хвилин. Тож у всіх відвідувачів MakerSpace з'явилася унікальна можливість безкоштовно грати, ділитися своєю майстерністю та спілкуватися з усім ігровим світом.

Гончарівка запрошує на творчий майданчик! Отримайте і ви задоволення від проведеного часу в книгозбірні, яке тут завжди спливає непомітно!

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів