Херсонська служба зайнятості пропонує базу з підбору персоналу та пошуку роботи

Якщо у роботодавця з'явилася вільна вакансія, то завжди постає питання про те, як знайти працівника, щоб її укомплектувати.

Звичайно, будь-кого не візьмеш, оскільки кандидат повинен відповідати певним вимогам, щоб робочий процес не гальмувався. Це є запорукою процвітання будь-якої компанії.

Що ж робити роботодавцям, які шукають працівників, так, щоб і час і кошти зекономити, і отримати необхідного робітника?

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова служба зайнятості має в своєму арсеналі базу з підбору персоналу та пошуку роботи, безкоштовні сервіси для роботодавців, поради та консультації фахових спеціалістів.

«У сфері зайнятості роботодавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості, тому якісна комплектація кадрів, налагодження ефективної взаємодії з ними – одне із головних завдань обласної служби зайнятості, - зазначив Є.Єрашов. - Протягом 2018 року роботодавці області надали 26 тисяч вакансій, за цей період обласною службою зайнятості забезпечено роботою 24,4 тисяч осіб. Саме в службі зайнятості допоможуть роботодавцю чітко окреслити всі вимоги до кандидата, професійні якості якого максимально відповідатимуть вакантній посаді».

Для оперативного та якісного підбору персоналу для працедавців в обласній службі зайнятості працюють рекрутери. Спеціалісти служби допоможуть розмістити вакансію, домовитись про зустріч з претендентом, запропонують участь у ярмарку вакансій, де можна не тільки отримати резюме, але й особисто поспілкуватися з потенційним працівником. Таким чином, роботодавець одразу зможете відібрати найбільш підходящих кандидатів і скласти думку про них.

Якщо кандидати не мають відповідної кваліфікації або досвіду роботи, служба зайнятості допоможе їм пройти професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації або стажування за індивідуальною програмою. А у разі відповідності до умов Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працедавець зможе отримати ще й фінансову вигоду.

Отже, Ви шукаєте працівників? Звертайтесь до Херсонської обласної служби зайнятості!

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон