У Херсоні група спритних ділків розгорнула міні-цех з виробництва спиртних напоїв

Не думали й не гадали мешканці квартир у звичайній херсонській багатоповерхівці, що просто у них під ногами працює підпільна гуральня.

Орендувавши тут підвал, група спритних ділків розгорнула міні-цех з виробництва «елітних» спиртних напоїв з етикетками відомих брендів. Причому і псевдогорілку, і імітацію віскі розливали з однієї ємності з сурогатним спиртом, хіба що ароматизатори додавали різні. Готову продукцію збували через Інтернет по всій Україні. І покупців не бракувало — адже дешево!

Коли горе-фабрикантів заскочили податківці, процес виготовлення небезпечного трунку був саме у розпалі. Працівники Головного управління ДФС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі тіньове виробництво ліквідували, вилучивши тут понад 32 тисячі літрів хмільного напою сумнівної якості. Його загальна вартість — майже 1,2 мільйона гривень, повідомляє прес-служба ГУ ДФС.

"Голос України"

На знімку: фальсифікований алкоголь.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів