Жити у теплі херсонцям стало дорожче

Вартість газу росте, а слідом за ним продовжують зростати ціни на тепло у кожній окремій оселі. Саме через збільшення вартості газу, починаючи з 1 січня, тарифи на опалення зросли в середньому на 16,6%.

Слід нагадати, що таке рішення Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) прийняла ще 10 грудня минулого року.

«Зростання ціни природного газу з урахуванням тарифів на транспортування і розподіл природного газу на 22,8% призвів до зростання тарифів на теплову енергію для населення на 16,6%, і середньозважений тариф становив 1253,5 грн за 1 Гкал», - так прокоментувала тоді таке рішення керівник профільного управління НКРЕКУ Світлана Черних.

Раніше ми розповідали, що Уряд Гройсмана 19 жовтня 2018 року прийняв рішення про підвищення ціни на газ для населення з 1 листопада на 23,5% - до 8550 грн за тисячу кубометрів.

При цьому вартість газу у тарифах на тепло, як повідомляють експерти, складає в середньому 86%, тому підняття ціни на опалення було цілком логічним і заздалегідь прогнозованим.

Слід так само пригадати й те, що приходячи до влади пан Гройсман «урочисто» обіцяв, ще 3 роки тому, що то було останнє підняття ціни, і більше газ дорожчати не буде.

Відомо, що сьогоднішнє підвищення не є останнім, чергове зростання вартості газу слід очікувати вже цієї весни по завершенні цього опалювального періоду.

У той же час, в наступну зиму, якщо Уряд і Гройсман до того часу не відправлять у відставку, і в Україні не буде кардинальних змін, ми буде ще з більш високою ціною на блакитне пальне (чергове підвищення ціни на газ заплановано на осінь 2019 року).

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон