Фрагменти з життя природи Херсонщини

Так охарактеризував свою персональну фотовиставку, що відкрилася нещодавно у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру, директор біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктор Гавриленко.

Виставка має назву "Заповідна природа Таврійського краю" та складається із 40 фото-робіт, на яких зображені краєвиди и мешканці справжньої природної Перлини Херсонщини.

Віктор Гавриленко - заслужений природознавець України, член Національної спілки фотохудожників України, майже 30 років завідує Біосферним заповідником "Асканія-Нова" імені Ф.Е.Фальц-Фейна.

"Фотографією я захопився багато років тому, коли заліз на дерево, висотою 25 метрів, щоб сфотографувати гніздо сірої чаплі. З того часу зроблені тисячі знімків...

Ті, що представлені тут, у Галереї, це фрагменти мого повсякденного життя, тому що вивчати природу і не відображати її на фото було би невдячно по відношенню до неї" - зауважив Віктор Семенович.

З величезною любов'ю розповів автор про кожну світлину, представлену на виставці, про мешканців та природу "Асканії-Нова".

Відвідувачі підкреслили, що це була наче екскурсія по заповідних куточках Херсонщини.

"Ми дуже радіємо співпраці із Віктором Семеновичем, та щиро дякуємо колективу заповіднику "Асканія-Нова", який виділив 60 саджанців екзотичних та рідкісних дерев та кущів із розпліднику у дендропарку, і вже у лютневі вікна ми зможемо висадити ці чудові рослини на нашій території" - підкреслила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина СОКУР.

За матеріалами Херсонського обласного онкологічного диспансеру

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів