У Новій Каховці вулиця буде як новенька

Завершити реконструкцію однієї з центральних вулиць Нової Каховки — Першотравневу — планується до наступного Дня міста, що відзначатиметься у вересні.


"Ми хочемо оновити сквер освітян біля колишнього універмагу і завершити реконструкцію площі біля кінотеатру "Юність". За нашим задумом, уся ця ліва сторона Першотравневої від стадіону "Енергія" до головпоштамту повинна набути єдиного стилю.

З'явиться нова плитка між універмагом і "Юністю", парковка біля кінотеатру, буде облаштована і територія навколо майбутнього Центру адміністративних послуг, будівництво якого вже розпочато", — розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

За його словами, реконструкція вулиці почалась кілька років тому назад. На ній уже оновили освітлення, біля стадіону розширили парковку. Попереду ще й розширення проїжджої частини між ринком і універмагом з боку стоматклініки "Усмішка". Його планується здійснити за рахунок скорочення на один метр пішохідного тротуару .

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон