Ярмарок кар’єри в Херсонському державному аграрному університеті

В стінах Херсонського аграрного університету пройшов «Ярмарок кар'єри». Участь у заході взяли спеціалісти Херсонського обласного центру зайнятостіта Херсонського міського центру зайнятості.

Чимало студентів та безробітної молоді завітали на захід, де ознайомились із роботодавцями міста і області, отримали відповіді на важливі для них питання щодо можливості працевлаштування на своє перше робоче місце, проходження стажування, працевлаштування під час канікул.

Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з ринком праці, послугами центру зайнятості, розповіли про відео-резюме – як можливість самопрезентації та як нестандартний метод знайомства роботодавця з потенційним співробітником.

Цікавою та корисною для студентів виявилась інформація про платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар'єри, сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», який доступний на порталі Державної служби зайнятості.

З метою запобігання молодіжного безробіття студентів запросили відвідати центр зайнятості для участі у семінарах та тренінгах з техніки пошуку роботи.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів