Випускники медичного факультету ХДУ отримали дипломи

Сьогодні, 29 грудня 2018 року, в Херсонському державному університеті в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів випускникам магістратури МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ спеціальностей 016 Спеціальна освіта, 227 Фізична терапія, ерготерапія, 102 Хімія та 014 Середня освіта (Хімія).

Багато теплих слів і побажань випускникам вищої школи було висловлено поважними гостями урочистої церемонії, зокрема проректор з міжнародних зв'язків та комунікаційних технологій, кандидат біологічних наук - Лаврикова Оксана Валентинівна зазначила, що МЕДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ - перлина у намисті Хесонського державного університету.

Студентів-випускників привітала декан МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - Глущенко Ірина Іванівна та побажала цікавого, насиченого життя, стати успішними людьми, мудрих і далекоглядних рішень та високих професійних досягнень.

З поміж 12 цьогорічних випускників магістратури спеціальностей «Хімія» й «Середня освіта (Хімія)» денної та заочної форми навчання, 7 осіб отримали дипломи з відзнакою.

Серед 37 випускників спеціальності «Спеціальна освіта» денної та заочної форми навчання, 5 осіб отримали червоні дипломи.

Та серед 18 випускників спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» денної та заочної форми навчання, 5 осіб отримали дипломи з відзнакою.

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма, підготовлена студентським парламентом МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ.

Диплом Херсонського державного університету – шлях до успішної кар'єри! Адже всі сили, знання, досвід та професіоналізм професорсько-викладацького складу спрямовані на те, аби їх випускники були найкращими фахівцями своєї справи.

Вітаємо всіх, хто приєднався до урочистостей та бажаємо нашим любим випускникам творчої наснаги та подальшого розширення горизонтів їх наукової та професійної діяльності.

Олена РЕЗНІЧЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон