Херсонський водій маршрутки розповів про зміни

Одна з вічних тем у нашому місті – робота громадського транспорту. Тариф підняли, та чи змінилось щось у роботі? Навіть самі водії стверджують, що так...

Шоста вечора, маршрутка за маршрутом №5.

За кермом – сивий чоловік. На прохання зупинити біля «Тропінки» чи коло перехрестя відповідає категоричною відмовою.

- По-перше, це великий штраф. А воно мені треба? По-друге, у нас в автобусах трекери поставили. І тепер диспетчер бачить, де саме я стою. От побачить, що я вас не там випустив і наступного дня мене «на ковьор» викличе. Для чого мені такі неприємності? – відповідає водій.

На зупинці коло нього сідає його приятель Петрович, колишній водій маршрутки. На питання «І як тобі працюється?» , діючий водій відповідає:

- Зараз у нас все по-іншому. Людей трохи менше стало їздити – образились на нас за той страйк. Трекери нам на автобуси поставили, уже як хочеш не поїдеш. Та це ще нічого. Ми ж тепер ані механіку, ані медику зранку нічого не платимо. Їх директор зібрав і каже, мовляв, зарплату вам хорошу зроблю. А якщо дізнаюсь, що в когось гроші взяли – звільню. Ось такі в нас зараз порядки, Петровичу...

Олена ПІМЕНОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон