У ХДУ обговорили перспективи навчання медичних фахівців

У четвер, 27 грудня, на Конференції трудового колективу та засідання Вченої ради Херсонського державного університету була присутня директор Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради - Лілія Піжук (на фото зліва).

На засіданні обговорювали, в тому числі, і рішення Кабінету Міністрів України про приєднання Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради до Херсонського державного університету з утворенням на його базі відповідних відокремлених структурних підрозділів ХДУ.

Після засідання Лілія Піжук зустрілася з керівництвом медичного факультету ХДУ і обговорили подальші плани з приводу освітньої навчальної діяльності майбутніх медичних працівників та умови вступної кампанії для випускників Генічеського медичного училища до медичного факультету ХДУ.

В Херсонському державному університеті вважають, що така співпраця між навчальними закладами неодмінно стане міцним фундаментом для якісного навчання майбутніх медичних фахівців Херсонщини.

Олена РЕЗНІЧЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон