"Зимові візерунки" Генічеська

У залі Генічеської ШЕВ при підтримці районної ради, РДА, міської ради та Партизанської селищної ради пройшов ІХ Відкритий дитячий музичний фестиваль– конкурс «Зимові візерунки».

Його організаторами виступили Відділ культури Генічеської РДА і Генічеська ШЕВ. «Зимові візерунки» вперше було проведено 9 років потому на День святого Миколая. Цей фестиваль – конкурс – справжнє свято творчості для багатьох учасників віком від 5 до 11 років.

Голова журі – доцент кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б.Хмельницького Євгенія Черняк зазначила: «На цьому фестивалі-конкурсі панує особлива і доброзичлива атмосфера, тому сюди із задоволенням приїжджають як учасники, так і члени журі. Дуже приємно бачити дітей , які починали виступати на цій сцені з 5 років і зараз дивують журі та слухачів своєю грою на музичних інструментах».

У цьому році 160 юних музикантів шкіл естетичного виховання Генічеського району, Новотроїцька, Чаплинки, Горностаївки демонстрували свою виконавську майстерність. Вони виступали в номінаціях: «Народні інструменти», «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Фортепіано», «Фортепіанні ансамблі», «Академічний спів», «Естрадний та народний спів», «Ансамблі. Оркестри».

Генічеська районна рада та державна адміністрація підготували подарунки для Генічеської, Риковської, Новоолексіївської шкіл естетичного виховання. У цей день слова подяки лунали і на адресу батьків, які підтримують дитячу творчість.

На протязі багатьох років літопис фестивалю – конкурсу створює Почесний громадянин міста Генічеська, фотохудожник Олександр Прихненко. Фотопортрети юних музикантів пам'ятні подарунки для усіх учасників.

Концертна програма за участю солістів та ансамблів стала завершальним акордом приємних подій цього музичного свята. На Гала – концерті діти отримали дипломи, солодкі подарунки та значки.

У наступному році планується провести Х ювілейний Відкритий дитячий музичний фестиваль – конкурс «Зимові візерунки». Тож до зустрічі через рік.

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон