Талановита молодь Скадовська отримає стипендії

Відзначити хлопців і дівчат, які своєю працею здобувають спортивну та творчу славу Херсонщини, вирішили у курортному Скадовську. І не просто грамотами, а стипендіями.

Так, стипендію міської ради для обдарованих дітей та молоді у 2019 році призначили Дар'ї Белєвцовій.

Вона вихованка Центру дитячої та юнацької творчості, виборола диплом І ступеню ХІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», також лауреатка ІІ премії ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірки виходять на сцену», лауреатка ІІІ премії ІVМіжнародного благодійного телевізійного фестивалю-конкурсу «EUROMUZICDANCE».

Талановита дівчина протягом 2019 року щомісяця буде отримувати від міської ради 300 грн.

Стипендіями відзначать і спортсменів. Так, щомісяця отримуватиме кошти від міста кандидат в майстри спорту України, член Національної збірної України, бронзовий призер чемпіонату України з кульової стрільби Олександр Губар.

Ще одну стипендію призначили майстру спорту України, члену Національної збірної України, срібній призерці чемпіонату України серед юніорів Вікторії Височенко.

Щомісяця з міського бюджету спортсмени будуть отримувати по 600 гривень.

Олена ПІМЕНОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон