Службовців громад на Херсонщині депутати без грошей залишили

Конфлікти між керівництвом органів місцевого самоврядування та депутатами загострюються на Херсонщині.

Так, у великому селі Чонгар на адміністративному кордоні з окупованим Кримом на сесії депутати проголосували за визнання незадовільною роботи виконавчого комітету сільради та відмовилися затверджувати надбавки до посадових окладів її штатним працівникам (натомість кошти виділили на оплату праці «шерифа»).

На думку представників громади, службовці більше грошей просто не заробили – план з надходжень до місцевої скарбнички провалено, боротьба із незаконною торгівлею підакцизними товарами у підпорядкованих сільраді населених пунктах ведеться «про людське око». На додачу, поліція ще й порушила кримінальне провадження за фактами розтрати коштів тутешніми посадовцями.

А в місті Каховка депутати й команда міського голови Андрія Дяченка не знайшли спільної мови стосовно роботи муніципальної влади на майбутнє. «Каменем спотикання» стали пропозиції з створення відділу муніципальної поліції та фінансування оплати праці чиновників, які категорично не влаштували власників мандатів.

Бурхлива сесійна дискусія закінчилася тим, що депутати відмовилися затверджувати рішення про умови оплати праці міського голови й затверджувати структуру міськради.

Для опонентів це стало шоком. «З 1 січня всі співробітники виконавчих органів міськради (їх 130 – С.Я.) будуть вважатися безробітними, і можуть не приходити на роботу», - цитує виступ градоначальника Андрія Дяченка обласна газета «Новий день». Коментарі, як то кажуть, зайві.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон