Ремонт шляхів на Херсонщині за грішми "не встигає"

Бюджетні кошти, виділені на ремонт місцевих доріг, на Херсонщині в поточному році так і не встигнуть сповна використати за призначенням.

З державної скарбнички регіону на 2018 рік асигнували понад триста мільйонів гривень. Але через затягування тендерних процедур та необхідність допрацьовувати застарілу техдокументацію роботи затягнулися. І тепер проводяться навіть посеред зими, коли сприятливий для них сезон давно минув.

"Нині триває підсипання гравієм тих доріг, де немає асфальтового покриття. Сподіваємося, що встигнемо освоїти вісімдесят відсотків виділених на поточний рік коштів або навіть більше", -- обережно зауважує начальник управління капітального будівництва Херсонської облдержадміністрації Олександр Руснак.

За даними ОДА, у 2019-му регіон претендує вже на чотириста мільйонів гривень субвенції для ремонту понад ста кілометрів доріг.

Загалом це навіть мало: адже для повернення в нормальний стан ущент розбитих автотрас потрібно не менш як півтора мільярда гривень. Але, як показує практика, недостатньо гроші отримати -- їх треба ще грамотно витратити, щоб вони не лежали мертвим вантажем у Держказначействі.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон