На Херсонщині відбувся "День дублера"

Напередодні річниці створення служби зайнятості у Горностаївській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся "День дублера".

У цьому заході взяли участь здобувачі освіти 10 класу Горностаївського ЗО№1, з якими заздалегідь була проведена підготовча робота, а саме виявлення їх найоптимальнішої майбутньої сфери діяльності.

Для участі у заході запрошувались ті учні, в яких за результатами профорієнтаційного тестування була виявлена схильність до соціальної сфери.

Для старшокласників, які виявили бажання приміряти на себе роботу фахівця служби зайнятості, була проведена професіографічна екскурсія за основними напрямками роботи Горностаївської районної філії ХОЦЗ.

Дехто обрав прийом безробітних громадян, інші спробували себе у ролі профконсультантів, кого зацікавила робота з роботодавцями.

Кілька днів, після уроків, дублери приходили до центру зайнятості, щоб ознайомитись з обраним напрямком роботи під керівництвом своїх наставників,а згодом і самі приступили до виконання своїх обов'язків.

Наприкінці заходу дублери та спеціалісти-наставники зустрілися з директором філії Антоніною Сулімовською. Учні зазначили, що вони отримали незабутні враження від можливості попрацювати фахівцями служби зайнятості та зробили висновок, що злагоджена командна робота є запорукою якісного надання послуг.

Також висловили побажання систематично проводити подібні «проби» професії та подякували фахівцям служби зайнятості за наданий шанс «приміряти» на себе одну з можливих професій в майбутньому.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон