Співаковський: Головне завдання влади – направлення людського капіталу на розвиток Херсонщини

Сьогодні, 30 листопада народний депутат України Олександр Співаковський взяв участь у Раді регіонального розвитку Херсонської області.

Говорили про те, чого вдалося досягти та про плани майбутнє. Звичайно ж, добре, що останніми роками по багатьох показниках на Херсонщині почалися зростання. Але все ж таки для серйозного розвитку рівня економічного зростання, яке є нині, недостатньо.

На мою думку, існує три ключові складові для того, щоб можна було розраховувати на серйозні результати, - це якісна освіта, високий рівень медицини і інфраструктура добробуту, включно із робочими місцями. Тоді ми можемо говорити про достатній рівень регіонального розвитку, адже всі ці компоненти сприяють розвитку людського капіталу.

І те що, сьогоднішній захід пройшов саме у Херсонському державному університеті в чергове дає розуміння того, що ключовим елементом успіху, розвитку територій є людський капітал, який формується на території коледжів, технікумів, профтехосвіти, університетів. Саме тут формується те покоління людей, яке буде створювати нову велику додану вартість на території Херсонщини.

Тому треба інвестувати в освіту, про що я і сказав присутнім у залі представникам місцевого самоврядування та бізнесу. Саме від них залежить, скільки буде вчителів на місцях, скільки буде лікарів.

Університети Херсонщини готові до співпраці, але при цьому не слід забувати про таке поняття, як локальний патріотизм. Тому головне завдання на всіх рівнях влади – направлення людського капіталу на розвиток Херсонщини, тоді можна чекати у найближчому майбутньому на гарні результати, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів