Мангер: Ми вже звикли до критики нашого регіону, проте так мало говоримо про те, що робиться для розвитку Херсонщини

До цього сьогодні, 30 листопада, на засіданні Ради регіонального розвитку, закликав голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер:

«Ми вже звикли до критики нашого регіону, проте так мало говоримо про те, що робиться для розвитку Херсонщини. Чомусь критикани принципово уникають розмов про успішну роботу нашого аеропорту «Херсон», хоча ті ж самі персони не вірили в те, що цей об'єкт працюватиме.

Важко знайти серед їхніх коментарів й інформацію про підтримку зрошення на Херсонщині, розвиток енергозберігаючих технологій тощо. Давайте вже гучно говорити про те, що робиться й працює в області! Давайте поважати себе і рідну землю», – закликав з трибуни Владислав МАНГЕР.

За матеріалами Херсонської обласної ради

P.S. Нагадаємо, Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Утворений він з метою сприяння взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування і територіальної організації влади, децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів тощо.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів