Голова Олешківської райради спростував заяви РДА

Голова Олешківської районної ради Павло Потоцький спростував заяви голови районної державної адміністрації Олени Кравченко-Скалозуб,які вводять в оману жителів Олешківського району:

...Голова Олешківської районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб черговий раз заявила на колегії райдержадміністрації, що завдяки її старанності в районному бюджеті достатньо коштів, аби освітяни Олешківського району змогли отримати у грудні цього року подвійний розмір премії та щорічну винагороду.

Хочу пояснити, що дана грошова винагорода не є заслугою самої Олени Валентинівни. Щорічну премію освітяни одержують більше 10 років за рахунок економії коштів на заробітну плату, виділених Державним бюджетом, а не районним.

Згідно статі 75 ЗУ «Про освіту» передбачено, що держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним працівникам надання щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків.

Тобто фахівцями центру по обслуговуванню установ та закладів освіти району закладається відповідна сума по цій винагороді до кошторису райбюджету. А чи отримають ці гроші педагоги залежить не від районної державної адміністрації, а від того, чи буде державна субвенція.

Що стосується заяви Олени Валентинівни, висловлену на тій же колегії відносно зриву опалювального сезону серед закладів освіти району, хочу вас заспокоїти – центром по обслуговуванню установ та закладів освіти району проведені відповідні процедури і вже укладений договір по закупівлі вугілля.

Всі школи і позашкільні установи, крім тих, що входять до об'єднаних територіальних громад, на даний час вугіллям забезпечені, а та частина палива, яка необхідна до кінця опалювального періоду, буде найближчим часом завезена до освітніх закладів.

Я особисто відвідав Костогризівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, аби поцікавитися температурним режимом у навчальному закладі, і на власні очі побачив, що на даний час школа має 14 тонн вугілля в запасі, є дрова.

Найближчим часом вугілля за укладеним договором буде завезене до навчального закладу і його вистачить на весь опалювальний сезон. Дуже прикро було чути від депутатів обласної ради про те, що діти у школах замерзають, що навчальні заклади не забезпечені вугіллям.

Директор Костогризівської школи була здивована заявам народних обранців про те, що вугілля в установі відсутнє, а температурний режим поза нормою. Мабуть, якби депутати самі відвідали хоч одну із шкіл району, то вони б краще володіли інформацією, яка ситуація склалася на їх округах.

Раджу органам виконавчої влади не вводити людей в оману, ліпше чесно пояснити, як все відбувається насправді.

Павло ПОТОЦЬКИЙ
Голова Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів