В Олешківському районі з'явився ще один спортивний майданчик

Вчора, 27 листопада у селі Подокалинівка Олешківського району Херсонщини на території загальноосвітньої І-ІІІст. школивідбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Це перший майданчик у селі. Проект реалізовано шляхом співфінансування з обласного, районного та селищного бюджетів. З нагоди спортивного дійства зібралось багато жителів громади,учнів та юнацької спільноти,і звісно чи мало почесних гостей.

Привітати дітей з визначною подією в житті Покалинівської школи та району, завітали заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Рищук Є.М., голова Олешківської районної ради Потоцький П.Б., депутат районної ради Хомулін С.М. та Ювілейнівський сільський голова Пустовой Р.А.

Створення умов для занять спортом, дасть можливість виховувати здорове покоління. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади , школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом саме на цьому майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів