На Херсонщині вводиться військовий стан (доповнено)

Сьогодні, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану в окремих областях України терміном на 30 днів.

Парламентарі на позачерговому засіданні ухвалили законопроект №9338 (доопрацьований), яким затвердили указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану в Україні. За проголосували 276 народних депутатів за 226 необхідних.

Згідно прийнятого рішення воєнний стан вводиться в таких областях: Вінницька, Чернігівська, Сумська, Харківська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Херсонська, Донецька, Запорізька та Внутрішні води Азовської акваторії.

Президент України Петро Порошенко заявив, що воєнний стан в окремих регіонах України буде застосовуватися тільки у випадку наземної російської військової агресії.

Загалом у законі про воєнний стан перерахована низка заходів, яка може бути введена на період режиму воєнного стану.

Нижче в інфографіці наводиться цей список. Однак не обов'язково всі ці заходи будуть здійснені, остаточний їх перелік визначає президент своїм указом.

Військовий стан на Херсонщині буде діяти з 9:00 28 листопада до 00:00 25 грудня 2018 року.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів