Як у херсонській школі навчають бути толерантними

На цьому тижні цивілізований світ відзначав День толерантності. У Школі гуманітарної праці відбувся тематичний комільфо– вечір з елементами тренінгу "Вчимося бути толерантними".

Тренінг для учнів провели програмний директор громадської організації "Благодійне товариство "Центр суспільних програм" Катерина Білоконь та, координатор європейських центрів Херсонської області Наталія Шальнова.

Учні а ШГП активно брали участь в творчих конкурсах :" У похід я візьму", "Дмухає вітер", "Чим ми схожі" та інших. Учасники тренінгу креативно презентували своє бачення толерантного ставлення один до одного, створивши відповідні емблеми , схеми та логотипи.

Підводячи підсумки, діти відповіли на запитання "Що таке толерантність?" та з'ясували для себе, що потрібно миритися з думками оточуючих, поважати права іншої людини, відмовитися від домінування, заподіяння шкоди і насилля.

За матеріалами УВК ШГП ХОР

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів