У Скадовську з’явиться фонд охорони навколишнього середовища

Цей фонд буде знаходитись у структурі міського бюджету. І буде формуватись за рахунок:

- екологічного податку згідно із законом;

- грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища в результаті господарської та іншої діяльності, згідно з чинним законодавством;

- цільових та інших добровільних внесків підприємств, установ, організацій та громадян;

- інших надходжень згідно із чинним законодавством (у тому числі частини коштів бюджету розвитку).

Кошти Фонду будуть цільові і витрачати їх можна буде виключно на участь в створенні об'єктів та територій природно-заповідного фонду, організацією збору, переробки, утилізації і захоронення відходів, екологічну освіту громадян і на розробку міських екопрограм.

У тому числі для проведення наукових досліджень і заходів, спрямованих на зниження забруднення навколишнього природного середовища та його впливу на здоров'я населення.

Навіщо його взагалі створюють? Як сказано у пояснювальній записці, така необхідність виникла « у зв'язку із необхідністю забезпечення прозорості та неупередженості процедури відбору природоохоронних заходів для включення до міських бюджетних програм».

Олена ПІМЕНОВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів