"Теплий" подарунок від херсонського благодійника

Тепер в Антонівській бібліотеці тепло! Про читачів і працівників книгозбірні потурбувався Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", подарувавши новенький конвектор.

"У бібліотеці - філії обслуговується 750 читачів у абонементському і дитячому відділах. А от опалення тут не було. Старенька пічка розсипалася ще торік, - розповіла Світлана Веклич, місцевий бібліотекар, - наша бібліотека дійсно потрібна людям!

Тут проходять свята. Ми часто організовуємо масові ігри для дітей, працюють гуртки з бісероплетіння та квітникарства, завжди поздоровляємо наших ветеранів та іменинників. І у цьому, до речі, нас активно підтримує Юрій Рожков, депутат Херсонської обласної ради.

Добре, коли депутат дбає про свій округ! Окрім подарунків і солодощів він купує книжки, допомагає оновлювати підшивки журналів та газет, придбав комп'ютер... А тепер зробив такий актуальний "теплий" подарунок! Дуже дякуємо за обігрівач і натхненно працюємо далі!", - розповіли у бібліотеці.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів