Що запропонували херсонським студентам французи

15-16 листопада ХНТУ відвідала делегація Федерації обмінів Франція – Україна (FEFU).

Вже шостий рік поспіль представники Федерації приїздять до нашого університету, щоб продовжити співпрацю, розповісти студентам та викладачам про можливості професійних стажувань у Франції, відкрити нові горизонти, що саме і було зроблено в рамках зустрічі зі студентами факультету інтегрованих технологій та міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу.

Представники французької делегації розповіли студентам про умови, рівні, напрямки стажування у Франції, можливість вивчити і вдосконалити французьку мову, отримати безцінний досвід, підтверджений відповідним сертифікатом, і незабутні враження від поїздки, а також професійно розвиватися в обраній галузі.

Кожного року Федерація розширює спектр пропозицій щодо стажувань, тому кожний студент нашого університету, незалежно від спеціальності, може отримати індивідуальну програму стажувань, що відповідатиме його майбутній професії.

Також на зустрічі було презентовано і нові напрямки співпраці: можливості навчання у вищих інженерних школах Франції (магістерські програми), яке фінансується франко-українськими підприємствами з подальшим працевлаштуванням у відповідних компаніях.

16 листопада французька делегація разом з представниками нашого університету та студентами відвідали завод Данон у Херсоні. Екскурсія підприємством була дуже цікавою та пізнавальною. У ході зустрічі було обговорено перспективи стажування та працевлаштування наших студентів у світлі франко-української комунікації.

У рамках візиту делегації відбувся відбір студентів та викладачів нашого університету, які вивчають французьку мову, на стажування у 2019 році. П'ять студентів та два співробітника університету успішно пройшли співбесіду та продовжать свою підготовку до стажувань на базі кафедри іноземних мов.

Навесні цього року в університеті будуть організовані безкоштовні інтенсивні курси французької мови з викладачем із Франції. Всі студенти та викладачі, які бажають вивчати французьку мову запрошуються скористатися цією унікальною можливістю.

Підготовку до відбору на стажування, оформлення документів та організацію вивчення французької мови забезпечує кафедра іноземних мов, а саме відповідальний координатор програми – Тетяна Олександрівна Гончарова-Ільїна. Всі охочі взяти участь у програмі та записатися на інтенсивні курси французької мови можуть звернутися до неї. Франція чекає на вас!

Прес-центр ХНТУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів