На Херсонщині де податки в плюсі, там і громади не в мінусі

Хоча загальний обсяг виробництва на Херсонщині з початку нинішнього року зменшився на 0,7 відсотка (офіційні статистичні дані), деякі галузі здійснили економічний прорив — випустили та змогли реалізувати більше продукції.

Завдяки цьому помітно зросла й сума податку на прибуток від промислових підприємств краю — на 88 мільйонів гривень (до 309,8 мільйона). Відповідно економічно активні заводи та фабрики поступово збільшують і заробітну плату для своїх працівників.

Тому в усіх без винятку містах і районах Херсонщини більше коштів надходить до державної та місцевих скарбничок як податок на доходи фізичних осіб. Прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі підсумовує: у 2018-му відрахування від сплати ПДФО у краї вже перевищили 2,5 мільярда гривень.

Це на 463,2 мільйона більше, ніж за той само період торік. Загалом із них до місцевих бюджетів надійшло додатково 346 мільйонів, що дало змогу скерувати додаткові кошти на соціальні потреби.

"Голос України"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів