Херсонські студенти та викладачі зустрілися з Героями

В ХДАУ в рамках національно-патріотичного виховання відбулася тепла зустріч викладачів і студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» з морськими піхотинцями - учасниками антитерористичної операції.

З радістю, вдячністю та гордістю зустрічали наших героїв - Орловського Анатолія Петровича, Васильчука Олексія Олександровича та Кудрича Андрія Миколайовича.

Організували та відкрили захід, метою якого є виховання патріотичних почуттів, вдячності до тих, хто захищає кордони нашої країни перший проректор Яремко Юрій Іванович та завідувач кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Дудяк Наталія Василівна.

Учасники АТО, які є студентами ХДАУ спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», виступили перед аудиторією, розповіли про свої воєнні будні та про життя людей на території проведення бойових дій, їхні ставлення до українських захисників. Викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру та студенти цікавились рівнем та оснащенням української армії, новітнім озброєнням і технікою.

Бійці не тільки розповідали, але і показали роботу багатьох військових приборів, які привезли з собою. З самого початку подій на Сході України Орловський Анатолій Петрович – командир взводу управління мінометної батареї батальйонна морської піхоти 36, Бригади морської піхоти ВМС ЗСУ, прапорщик.

Нагороди: Знак Пошани від Міністерства Оборони України, Лицарських Хрест родини Мазепи, Відзнака президента за участь в АТО; учасник АТО; ветеран АТО; «За жертовність та любов до України» - разом з бійцями розповів про використання приладів при виконанні бойових завдань ПУО – 9, Бусоль – ПАБ 2м. Також мали змогу ознайомитися всі присутні з аптечкою тактичної медицини, біноклем з азимутальною насадкою та з бронежилетами і захисною каскою, які студенти захотіли приміряти на себе.

Захват від спілкування переповнював кожного присутнього. Про реальності справжньої війни, облаштування побуту військових, казкові листівки - підтримки від малечі з мирної України розповів присутнім старшина Васильчук Олексій Олександрович, інструктор парашутно-десантної підготовки, який з початку війни на Сході України, має 10 років сумлінної служби – командир розвідувального взводу батальйону морської піхоти 36 окремої бригади морської піхоти.

Має нагороди: за взірцевість у військовій службі ІІІ-І ст.; «Хрест за заслуги»; Ордена «За вірність», «За заслуги перед збройними силами України»; Знак пошани Міністерства оборони України»; Медаль «10 років сумлінної служби». Опікується військовослужбовцями Збройних Сил України та разом з іншими волонтерами забезпечує воїнів продуктами харчування, одягом, медикаментами та іншими необхідними речами голова ГО «Учасники АТО «СКІФ»», м. Каховка - Кудрич Андрій Миколайович – солдат в.о. командир 2 – міномету 2 мінометної батареї 1 батальйону 79 ДШБ ЗСУ. Нагороди: Нагрудний знак учасника АТО.

У ході зустрічі постійно панувала атмосфера патріотизму, довіри та великої поваги та шани до наших Захисників, які сумлінно виконують свій обов'язок та показують силу та незламність українського духу!!!

Дорогим подарунком від військовослужбовців став прапор України та прапор Морських піхотинців, привезений з місця бойових дій.

ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!! НАШІ ГЕРОЇ!!!

Віримо, що справедливість та мир знову запанують на просторах єдиної України!

ХДАУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів