Андрій Євстратов: Першочергове завдання районної влади – турбота про дітей

У минулий вівторок, 13 листопада, голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов з робочим візитом відвідав село НоводмитрівкаНоводмитрівської сільської ради та с. Миколаївка Чонгарської сільської ради.

В Генічеському районі на Херсонщины вже третій рік поспіль ефективно проводиться комплексна енергомодернізація загальноосвітніх шкіл та дошкільніх закладів освіти.

Так, лише в цьому році у Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради замінено опалювальні котли. Встановлено три нових твердопаливних котла марки Альтеп потужністю 95 кВт (2 котла) та 50 кВт-й проведено реконструкцію шкільних котелень.

Також у цьому навчальному закладі добігають кінця роботи по заміні вікон. А педагоги дуже задоволені тим, що керівництво району та села подбало про комфорт під час навчального процесу. Слід зауважити, що за ці роки котли було замінено у багатьох школах району.

«Загальноосвітні школи виконують дуже серйозне завдання – дають дітям базові знання, які стануть у нагоді в житті, допоможуть визначитися з майбутньою професією. Дуже важливо, щоб навчальний процес проходив у максимально комфортних умовах і для дітей, і для вчителів. Тому одним із системних напрямків роботи районної ради було обрано поетапні ремонти закладів освіти району, забезпечення теплом закладів освіти», – зазначив Андрій Євстратов.

Крім того голова районної ради разом з депутатами районної ради Кириченко Н.О, Остапчуком В.М та депутатами Чонгарської сільської ради ознайомилися з будівельними роботами які тривають у будівлі Миколаївської ЗОШ І ст., де вже на стадії завершення перебуває будівництво харчоблоку для школярів та вихованців місцевого дитячого садочку. На разі в другій частині будівлі триває ремонт дитячого садка. Роботи відбуваються на умовах спів фінансування за рахунок районного бюджету Генічеського району та Чонгарського сільського бюджету.

«Районна рада не є начальником голові села та депутатам місцевих рад – ми є рівноцінними партнерами. Я щиро дякую головам і депутатам селищних, сільських рад, які разом з нами втілюють багато спільних проектів», – зауважив голова Генічеської районної ради Андрій ЄВСТРАТОВ.

За матеріалами Генічеської районної ради

P.S. Відкриття садочку в Миколаївці Генічеського району заплановано на 2019 рік.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів