Депутат Яременко: Треба брати на себе відповідальність та подати газ на Херсонську ТЕЦ

Так депутат Херсонської міської ради В'ячеслав Яременко прокоментував критичну ситуацію з опаленням у Херсоні.

Через відсутність лімітів на газ у Херсонської ТЕЦ без опалення у місті залишаються більше 50% житлових будинків, а учні 13 шкіл пішли на вимушені канікули.

Сьогодні, 13 листопада на позачерговій сесії Херсонської міської ради депутат, екс-віце-мер Херсона та голова облорганізацї партії «Основа» Вячеслав Яременко закликав колег не займатися піаром, а діяти у критичній ситуації аби якнайскоріше подати тепло до осель херсонців.

«Те, що ТЕЦ не має лімітів на газ, було відомо заздалегідь. Це результат службової недбалості посадових осіб. У цій ситуації перше, про що потрібно думати, - як найшвидше подати газ на пальники котелень і обігріти городян.

І вирішити це можна лише одним способом: протоколом обласної комісії з надзвичайних ситуацій, яка повинна прийняти колегіальне рішення про зняття пломби з засувок і подати газ.

Прийняти таке рішення дає право закон про техногенну безпеку та надзвичайні ситуації. Іншого вирішення питання не існує. У нас немає часу чекати, поки у столиці відреагують на лист депутатів. Ми маємо обігріти дітей та пенсіонерів», - наголосив В'ячеслав Яременко, закликавши колег проголосувати за звернення до обласної комісії з НС.

Депутати міської ради підтримали пропозицію В'ячеслава Яременка, проголосувавши також за звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо надзвичайної ситуації з опаленням у Херсоні, а також за реструктуризацію боргу Херсонської ТЕЦ.

Політична Партія "Основа"- Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів