Олена Урсуленко взяла участь в засіданні Ради регіонального розвитку

Відбулось засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Олексійовича Порошенка,в якому взяли участь Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, головний прокурор Юрій Луценко, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, а також представники громад усієї України. Обговорили важливі питання для нашої держави, найголовніше - це питання Миру в Україні.

Окрім цього:

1. Президент України підтвердив -100 % забезпечення субсидіями тих, хто їх потребує в повному обсязі.

2. В Україні продовжиться реалізація однієї із надважливих та успішних реформ - це децентралізації влади, яка надає повноваження та гроші на місця, забезпечує якісне та комфортне проживання громади, її розвиток завдяки активності мешканців і відповідальності управлінців.

На Раді звучали приклади успіху вже створених ОТГ. Так, крок за кроком, ефективно використовуючи і контролюючи фінансові джерела доходів та витрат в об'єднаних територіальних громадах досягають успіху. На черзі створення нових ОТГ: приєднання населених пунктів до міст обласного значення.

3. Завдання, яке було озвучене на Раді: план розвитку територій на 2019-21 рр. з визначенням першочергових об'єктів, в будівництві яких держава підставить плече, увага до важливих місцевих потреб з розвитку інфраструктури, підвищення якості життя.

4. Реалізація соціально важливих проектів - освіта і медицина. інтернет у селі, безбар'єрність, безпечність, інклюзія, ФАПи.

В реалізації поставлених завдань важливо, аби в місцеву владу приходили самовіддані фахівці, професіонали, які готові брати на себе відповідальність, вміли об'єднати людей, які прагнуть змін в рідній державі, заради того, аби їх діти та внуки залишались жити в Україні!

Була підтримана пропозиція і про створення Ради Національної Єдності.

Секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів