Херсонські депутати-мільйонери отримали компенсацію

Скільки вам потрібно грошей для того, аби ви були щасливими?

У кожного своя відповідь на це питання. Наприклад безсмертний Шура Балаганов був би щасливим, якби у нього було 100 рублів, а для повного щастя йому б вистачило – 6 400.

Комусь для щастя треба «мільйон», комусь не вистачає і мільярда...

А от депутатам Верховної Ради України, які мають не фігуральні, а реальні мільйони які вони зберігають у своїх матрацах та банках, для щастя не вистачає всього-нічого – 20 тисяч гривень на місяць, які вони отримують у якості компенсації за житло в Києві (650 грн на один день).

З 170 народних депутатів, які отримують компенсацію на оренду житла в Києві, майже 120 задекларували мільйонні заощадження, а 25 мають офіційне елітне житло у столиці або передмісті.

Зверніть увагу: для того, аби вам отримати субсидію, треба надати силу силенну довідок, до вас у квартиру може прийти інспектор і перевірити як і з ким ви живете, що у вас є у наявності в холодильнику, скільки пар залатаних панчіх ви зберігаєте у шафі...

А от нардепам нараховують компенсацію без будь-яких перевірок, це апарат Верховної Ради робить автоматично, там не питають і не перевіряють є у власності депутата або його сім'ї столичне житло чи немає.

Згідно із законом, який парламентарії прийняли самі для себе, ті з них, хто не володіє житлом в столиці і у 30 кілометрах навколо неї, мають право на компенсацію з бюджету.

Серед тих, хто отримує компенсацію значяться і народні обранці від Херсонщини, які офіційно мають статики, які далеко перевалили за мільйон (навіть не рублів і не гривень).

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів