Херсонщина зібрала юних математиків з усієї країни

З 28 жовтня по 2 листопада у навчально-виховному комплексі «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради проходив ХХІ Всеукраїнський турнірюних математиків імені професора М. Ядренка.

У математичному турнірі взяли участь кращі учні фізико-математичних шкіл з Києва, Харкова, Одеси, Львівщини, Вінниччини, Дніпропетровщини, Хмельниччини, Волині та Чернівецької області. Крім учнів, турнір відвідали і провідні вчені та студенти найкращих профільних вузів країни.

У рамках турніру юні математики представляли розв'язання складних задач, над якими вони працювали протягом декількох місяців. Звичайно, у ході обговорення між учасниками виникали дискусії і це не дивно, адже, як казав Сократ, «у суперечці народжується істина». Тож, головне завдання для представників математичної еліти – довести правильність свого розв'язання або ж визнати його помилковість і прийняти варіант своїх колег.

За словами одного із членів журі конкурсу Вадима Радченка, така форма турніру дозволяє, по-перше, розвивати математичні здібності. По-друге, відшліфовувати навички відстоювати свою точку зору. І найголовніше – це спілкування зі своїми однолітками, вчителями та вченими з університетів.

«Сила країни в інтелекті. Тому дуже хотілось би, щоб держава сприяла їхньому подальшому навчанню та становленню. Їхній розум допоможе країні зробити ривок у плані розвитку. На цих дітях – майбутнє України», – відзначив директор НВК «Школа гуманітарної праці» ХОР Артем Кияновський.

Учасникам турніру були надані комфортні умови проживання в спальному корпусі «Школи гуманітарного праці», а для проведення інтелектуальних змагань всі необхідні технічні ресурси: комп'ютери, проектори, підключення до мережі Інтернет.

В цілому, всі учасники залишилися задоволеними проведенням турніру, а організацію в «Школі гуманітарної праці» оцінили дуже високо.

За матеріалами Херсонської обласної ради

Фото НВК ШГП

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів