У Херсонській облраді пропонують реальні програми з ремонту доріг

Депутати Херсонської обласної ради пропонують розробити регіональну програму, за якою в області ремонтувалися б і сільські, і районні дороги.

Цього року Херсонський облавтодор отримав 200 млн. грн. на ремонт доріг. З цих грошей 150 млн. було витрачено на ремонт дороги М-14 (ділянка Мелітопольської траси у Олешківському лісі) – зокрема вдалося відремонтувати 15 км дороги. Ще 50 млн. пішло на ремонт 5 км дороги Олешки - Гола Пристань.

Про це журналістам сьогодні, 6 жовтня розповів заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук.

З його слів, депутати облради занепокоєні ситуацією з ремонтом доріг регіонального значення, адже це впливає на розвиток всієї інфраструктури Херсонщини. На комісіях та засіданнях в обласній раді депутати вносять проекти та пропозиції, щодо ремонту доріг, однак системних кроків в даному напрямку не ведеться...

Обласна рада націлена на співпрацю з Херсонською адміністрацією у цьому питанні. Зокрема, депутати пропонують розробити регіональну програму, за якою у області ремонтувалися б і сільські, і районні дороги. Інакше ситуацію не змінити на краще – вважає Василь ЗЕЛЕНЧУК.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів