Херсонщина обирає здоров'я - від декларації до дій

Цими вихідними велика команда соціального медичного проекту "Херсонщина обирає здоров'я" відвідали жителів села Преображенка Каланчацького району.

Понад 80 пацієнтів змогли відвідати лікаря-гінеколога, педіатра та терапевта, які у складі мобільних бригад лікарів приїхали проводити медичні огляди населення.

Як проходять медичні огляди розповіла голова ГО Спілка жінок Херсонщини Ірина Ніколаєва: "Найцінніше, за словами медиків, це вдячність жителів села за гарний прийом. А коли ми, з командою, питали у людей, чи все їм сподобалось, всі як один відповідали, що такого Людського відношення до себе і такого професійного огляду та консультацій лікарів, ми отримуємо вперше".

При цьому громадська активістка відзначила, що спілкуючись із преображенцями, жителями інших сіл, куди вже виїжджали мобільні бригади, виявили одну й ту ж закономірність: відсутність якісного транспортного сполучення від населеного пункту до Херсону або районного центру та відсутність інформування про те, які лікарі і де проводять прийом - є основною причиною, чому велика частина населення не отримує вчасну медичну допомогу.

Спілка жінок Херсонщини

P.S. Особливі слова вдячності Ірина Ніколаєва від усієї команди виконавців соціальної медичної програми "Херсонщина обирає здоров'я адресувала керівництву Мирненської ОТГ за гарний прийом.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів