У Херсоні вже новорічний ажіотаж

Не встиг бізнес підготуватись до Дня всіх святих, як на черзі вже інша активна підготовка. Цього разу – вже до Нового року.

І що з того, що календар показує лише початок листопада? На полицях і вітринах магазинів вже повним ходом розкладають ялинкові прикраси, хлопавки, конфетті та елементи маскарадних костюмів.

Ялинок ще не продають, хоча в Інтернеті вже можна забронювати собі живу лісову красуню. Ну а штучні ялинки можна придбати у всесвітній мережі протягом року.

І з кожним днем точок із подібним товаром у Херсоні ставатиме дедалі більше. А оскільки наступний рік за східним календарем вважається роком Свині, то хрюшки просто заполонять торгові ряди.

До речі, на Новий рік 2019 та Різдво українці відпочиватимуть 6 днів.

Зокрема, на Новий рік буде три вихідні – 30 і 31 грудня,1 січня. При цьому робочий понеділок, 31 гpудня, переноситься на суботу, 29 грудня.

На Різдво українці також відпочиватимуть три дні – з 5 по 7 січня.

Слід також нагадати, що 25 грудня 2018 року (вівторок) Різдво святкують християни західного обряду. Цей день також буде вихідний.

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів