Херсонські учні завітали на підприємство Юрія Рожкова

Як відкрити власну справу і стати успішним бізнесменом? - відповіді на ці питання почули і побачили на власні очі учні Херсонської ЗОШ № 48, побувавши на підприємстві Юрія Рожкова - відомого в Україні і далеко за її межами підприємця.

Гості побачили як працює обладнання, розподіляються функції та, власне, виготовляється продукція. Діти залюбки покаталися на технічних електрокарах, а головне - поспілкувалися з власником заводу Юрієм Рожковим.

Алла Іванченко, класний керівник 8-А класу розповіла: "Діти у захваті від цієї проф-орієнтаційної екскурсії! Її проводив особисто Юрій Рожков. Він підкорив своєю простотою, щирістю і людяністю. Відповів на усі запитання, що цікавили датей. Учні досі під враженням. Дехто знайшов для себе приклад для наслідування. Та головне - діти переконалися: щоб досягти дійсно високих результатів, треба постійно працювати над собою, добре вчитись, впевнено долати будь-які труднощі і рухатись лише вперед!"

Завуч з виховної роботи 48 школи Оксана Краєвська результатами задоволена і вже планує наступну екскурсію. Вона зазначила:

"На наших дітей дійсно чекали! Солодкий стіл, неквапливе спілкування і пам'ятні подарунки кожному! - Дякуємо від колективу 48 школи, дітей та їх батьків за добро. Добро завжди повертається сторицею!"

Громадська платформа "Добро переможе"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів