Херсонець обікрав власний будинок

У Херсоні все активніше мешканці багатоповерхівок об'єднуються у ОСББ. І таким чином повністю беруть на себе відповідальність за стан будинку, у якому живуть.

Так, одне ОСББ на Шуменському вирішило активно зайнятись енергоефективністю. І замінило всі лампочки у трьох під'їздах зі звичайних на економні.

Мешканці раділи – окрім економії, ще й світліше стало на поверхах. Проте раділи люди недовго.

За одну ніч у всіх трьох під'їздах нові лампочки просто зникли. Яким же було здивування, коли мешканці дізнались, хто це зробив.

У під'їзді, ще до встановлення лампочок, встановили камери відеоспостереження. Усі мешканці були не проти, адже безпека понад усе.

Одразу після інциденту, голова ОСББ переглянула записи тієї ночі, коли обікрали під'їзди. І яким же було здивування, коли крадієм виявився мешканець того самого ОСББ.

Коли до чоловіка прийшли додому, то він сам віддав голові коробку із лампочками. Що він збирався з ними робити далі і навіщо взагалі таке вчинив – чоловік пояснити не зміг...

Олена ПІМЕНОВА

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів