Половина мешканців Херсона мають право на субсидії

Прем'єр України Гройсман: «Право на отримання субсидії мають 7 мільйонів сімей.

Ми (на рівні уряду – прим авт.) усунули обмеження, які заважали отримати допомогу. При органах соцзахисту створені окремі комісії, які повинні враховувати окремі обставини кожної сім'ї, яка зажадає субсидії. Просив би, щоб комісії приймали людей, і якщо є реальні життєві обставини, ставати на позиції громадян. Дуже чітко треба дати всім зрозуміти, що інакше й бути не може».

При цьому Гройсман якось сором'язливо забуяв наголосити, що «мають право» і «будуть отримувати» це зовсім різні речі.

З урахуванням того, що сьогодні в Україні налічується біля 14 мільйонів родин, то виходить, що вже більше половини населення держави живуть за межею бідності.

Продовжуючи зображати «доброго піклувальника» Гройсман не приминув нагадати, що він як був так і залишається «білим і пухнастим», а «бяками» залишається місцева влада: «Багато українців думають про те, що цей уряд починає опалювальний сезон.

Насправді опалювальний сезон починають органи місцевого самоврядування. Ми як уряд зробили все, щоб забезпечити старт опалювального сезону вчасно і без затримок ... Важливо, щоб всі підприємства та мери тепер спрацювали кваліфіковано . Потрібна буде допомога – ми допоможемо».

Глава уряду доручив віце-прем'єр-міністру Геннадію Зубко активно відслідковувати ситуацію з початком опалювального сезону на місцях: «Просив би, Геннадій Григорович, налагодити моніторинг по кожному регіону. Щодня збирати інформацію. Там, де є проблеми, просив би, щоб фахівці Міністерства (Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства) виїжджали і дивилися, як можна вирішити місцеві локальні проблеми».

Одночасно міністру соціальної політики Андрію Реві доручено забезпечити ритмічність процесу надання громадянам субсидій на оплату комунальних послуг.

Виборча кампанія 2019 набирає все більш помітних обертів...

Нагадаю раніше пан Рева заявляв, що кількість одержувачів субсидій протягом опалювального сезону 2018-2019 років залишиться приблизно на тому ж рівні, що й у минулому, і це незважаючи на підвищення тарифів на газ і централізоване опалення.

Сергій ОСОЛОДКІН

P.S. За даними Мінсоцполітики, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2017-2018 років отримували 6,92 млн родин.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон