Школярі долучають херсонців до збору та сортування сміття

Для мешканців міста сміття на вулицях Херсона – це вже звична справа. Натомість, так не вважають учні школи № 32.

Об'єднавшись, вони почали власноруч робити наше місто кращим. У їхніх планах - донести до херсонців меседж: «Сортувати - актуально, сучасно та модно». Про це вони розповіли за круглим столом на тему: «Роздільне збирання твердих побутових відходів».

«Перший наш проект «Херсонщина без сміття» був покликаний прибирати узбережжя Херсонщини від сміття, яке залишається після відпочиваючих. Було приємно дивитися, як діти об'єдналися заради спільної справи», - говорить вчитель біології та екології херсонської школи № 32 Ольга Демченко.

Діти охоче демонстрували всім присутнім на зібранні результати своєї роботи. Також школярі показали, як правильно сортувати сміття. У їхніх подальших планах - долучити всі школи Херсона до цієї ініціативи.

«Ми хочемо провести тренінги, аби й інші школярі зрозуміли, що в наших силах зробити наше місто чистішим та кращим», - говорить школярка.

Як писала «Гривна», у вересні під час акції «Херсонщині без сміття» учні школи № 32 пропонували жителям міста обміняти порожні пластикові бутилки, зібрані у місцях відпочинку, на морозиво.

Антон КОСТЮК, фото автора
"Гривна"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон