На Херсонщині відкрито ще один сервісний центр МВС нового зразка

Сьогодні в Новій Каховці презентовано третій в області оновлений сервісний центр МВС.

В ньому громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Сервісні центри МВС нового зразка працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасним технологічним устаткуванням. Центри об'єднує інклюзивність, зони буккросингу та дитячі куточки.

Статистика свідчить, що протягом року адміністратори сервісного центру МВС в Новій Каховці надають громадянам більше 5 тис. реєстраційних послуг, видають понад 3,5 тис. посвідчень водія та близько 2 тис. довідок про відсутність судимості. Тепер, завдяки сучасній інформаційній системі електронної черги, процес отримання послуг для громадян значно спрощується.

Наразі вже три сервісних центри МВС на Херсонщині працюють у новому форматі. До кінця року будуть оновлені центри у Великій Олександрівці та Голій Пристані.

Крім того, в області працює мобільний сервісний центр МВС, який обслуговує громадян в населених пунктах, де немає стаціонарних центрів. За півтора роки роботи пересувний сервіс надав мешканцям області більше тисячі найпопулярніших послуг МВС.

Нагадуємо, що в сервісних центрах МВС за останні 2 роки відбувся ряд важливих нововведень, серед яких: онлайн-замовлення довідки про несудимість, впровадження нових екзаменаційних питань та онлайн тренажера для перевірки знань правил дорожнього руху, презентовано зручну онлайн-інструкцію для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше, створено онлайн сервіс про першу реєстрацію авто, що надає змогу кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок.

Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон