Підписано Меморандум між НАНУ і Верховною Радою

17 жовтня 2018 року вперше в історії Верховної Ради України VIII скликання відбулось спільне засідання Комітету з питань науки і освіти та Президії Національної академії наук України.

Предметом цього засідання виступило обговорення основних засад розвитку та державної підтримки Національної академії наук України.

За результатами проведення засідання було одноголосно прийняте відповідне рішення та підписано Меморандум, про співробітництво між Національною академією наук України та Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Про це повідомив перший заступник голови Комітету Олександр Співаковський.


«Досвід передових країн показує, що наука повинна йти першою задля досягнення економічного розвитку країни. Це постулат.

Настав час активного залучення інвестицій у цю сферу, оскільки науково-технологічна сфера перебуває в критичному стані.

Попри це вітчизняна наука в цілому і Академія зокрема ще має значний потенціал та здобутки високого рівня, - нам це показано у матеріалах, що роздані присутнім. Особливо слід відзначити здобутки у високотехнологічних галузях, як то ядерна енергетика, ракетобудування; авіабудування; медицина тощо. І нам слід зберегти цей потенціал і підтримати. Підтримати і розвитком освітньої сфери, і вдосконаленням економічної складової фінансування наукової сфери.

Про це слід думати сьогодні, обговорювати сьогодні назрілі проблеми, і вирішувати їх у найближчі роки», - написав нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці.

Детальніше про засідання комітету можна прочитати за посиланням.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон