Під Херсоном з'явилась алея троянд

Батьки, діти, вчителі Кіндійської ЗОШ №18 разом з Юрієм Рожковим, лідером Громадської платформи "Добро переможе" висадили біля школи 30 кущів різнокольорових троянд.

"Червоні, білі, жовті і рожеві! Ми в очікуванні пишної квітучої краси, - із захопленням розповідає Ганна Довга, директор 18-ої школи, - в рамках двомісячника благоустрою, оголошеного міським управлінням освіти, кожен навчально-виховний заклад має облаштувати прилеглу до нього територію. Ми одразу замріялись про троянди...

Саджанці знайшли швидко, а от родючого ґрунту бракувало. Тож звернулися до друга нашої школи - Юрія Рожкова і вже за кілька днів, у найближчу суботу організували "суботник". Щоправда, він більше був схожий на свято!

Дуже багато батьків відгукнулися допомогти у благій справі. Юрій Рожков привіз камаз чорнозему. Усі разом попрацювали на славу, відпочили і поспілкувалися. Дуже дякуємо за допомогу і підтримку Юрію Рожкову та його Громадській платформі "Добро переможе"! Обіцяємо доглядати за нашою алеєю, вчасно поливати і підживлювати."

Не менш позитивні враження від суспільно-корисної праці залишились і у Юрія Рожкова, який зізнався, що завдяки запрошенню взяти участь в озелененні школи, ніби знову занурився у власне дитинство: "Пам'ятаю, ще дитиною збиралися дружніми колективами на "суботники". Прибирали, насаджували, обрізали, вимітали... Ці теплі спогади - назавжди! Хочу, щоб у наших дітей вони також були у серці!

Крім того, це ж екологічне і патріотичне виховання для школярів. Так ми на власному прикладі привчаємо дітей любити природу, рідну землю, бачити прекрасне, цінувати людську працю! Щасливий долучатися до таких добрих справ і готовий допомагати й іншим шкільним колективам. Давайте робити добро разом!", - закликав Юрій РОЖКОВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон