Юрій Рожков: Влада має підтримувати бізнес, адже він є основою економіки країни

Депутати Херсонської обласної ради VII скликання звернулися до голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України з питанням врегулювання деяких норм державного нагляду за додержанням трудового законодавства.

Таким чином, колеги підтримали пропозицію Юрія Рожкова - депутата Херсонської обласної ради, який також є відомим підприємцем та очолює Регіональну раду підприємців області. Тож у проблематиці ведення бізнесу досить обізнаний.

Зокрема, при перевірці підприємства, у ході якого виявлено певні порушення, власник має сплатити суму, що іноді у кілька разів перевищує річний дохід! Наприклад: за допуск працівника без трудового договору - 111 690 грн., а за не допуск інспектора до перевірки (з будь-яких причин) - 372 300 грн.!

В коментарях Юрій Рожков аргументував свою ініціативу так: "Я - за чесне і прозоре ведення бізнесу! Підприємці мають сплачувати усі податки у бюджет, бо це дасть змогу надалі розвивати освітню, медичну, соціальну та інші галузі. Бізнес повинен співпрацювати з усіма держслужбами у правовому полі. Не підтримувати жодних корупційних схем.

Усі порушники, безперечно, мають понести адміністративне покарання, але реальне! Запропоновані штрафи - поза життєвою реальністю. І, цілком можливо, можуть породжувати тіньові схеми перевірок або відбивати бажання взагалі відкривати власний бізнес в Україні!

Переконаний: влада має підтримувати бізнес, адже він є основою економіки країни! Саме тому ми, депутати Херсонської обласної ради проголосували за таке звернення до голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України і сподіваємось на позитивне врегулювання ситуації.", - сподівається депутат облради Юрій РОЖКОВ.

Фото Херсонська обласна рада

P.S. Усі статті чинного законодавства України, на які спираються депутати, виписані у поданому проекті звернення:

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон