Юрій Рожков привітав херсонських прикордонників

Лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков, разом з маленьким артистами, відвідав Херсонський прикордонний загін із Днем Захисника України.

Він щиро привітав прикордонників та разом з телекомпанією «Твій Плюс» і керівниками музичних шкіл представив команду юних талантів Херсонщини «Таврійська Зірка», які приготували концертні номери для воїнів.

Юрій Рожков допомагає маленьким зірочкам стати великими - є генеральним спонсором цього обласного конкурсу. Cвятковий концерт вдався на славу! Прикордонники були дуже задоволені!

Юрій Рожков в інтерв'ю акцентував увагу на наступному: «Мені дуже приємно вітати молодих хлопців, які вдень і вночі стоять на сторожі нашого спокою та боронять Україну від ворогів. Херсонці їм дуже вдячні за це!

Ми, підприємці пам'ятаємо про наших захисників і не забуваємо забезпечувати добробут їх родин, опікуємося дітьми, займаємося їх вихованням та розвитком у дитсадках та школах. Нехай прикордонники знають – їх тил надійно прикритий!»

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон