Андрій Дмитрієв: Морська академія - це один із символів Херсона

Щороку напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці в Херсоні відбувається урочисте свято посвяти в курсанти Херсонської Державної морської академії- одного з найстаріших вишів України, справжнього символу Херсона.

Херсонська команда "Самопомочі" так само відвідала урочистий захід - разом із своїм лідером Андрієм Дмитрієвим та сотнями херсонців.

"Морська академія - це дійсно один із символів Херсона і мабуть Херсонщини. Кожного року посвята в курсанти збирає чимало херсонців, які захоплено спостерігають за дійством, адже чи не в кожній херсонській родині є хтось, пов'язаний із морем та нашою легендарною "морехідкою".

В нашій команді так само є люди, чия доля пов'язана із цим закладом. Я щиро сподіваюсь, що черговий набір курсантів закладу - це майбутні фахівці високого рівня, які залишаться в Україні і працюватимуть на благо рідної країни в цілому та Херсонщини зокрема.Сім футів під кілем!", - побажав голова Херсонської обласної організації ПП "Об'єднання "Самопоміч" Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон