«Море барв» у Херсоні

Саме під такою назвою вчора, 10 жовтня, у холі головного корпусу Херсонського державного університету відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт студентів факультету культури та мистецтв. На експозиції до уваги глядачів молодь представила картини, які були створені під час Всеукраїнського пленеру.

На початку заходу декан факультету культури та мистецтв Микола Левченко зазначив, що цьогорічна виставка «Море барв» присвячена пам'яті колишнього ректора ХДУ Олега Васильовича Мішукова, який, до речі, є фундатором факультету та спеціальності «Образотворче мистецтво».

Надалі зі словами привітань до присутніх звернулася в.о.ректора ХДУ Наталія Тюхтенко. Вона побажала викладачам та студентам факультету творчого натхнення та подальшого розвитку.

Також до привітальних слів долучилися й гості – завідувач кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету Олена Чепелюк та голова правління ГО «АР ТОТГ» Павло Ярмій.

Не обійшлося на святі й без приємних моментів – нагородження переможців конкурсу графіті в Новій Каховці, який проходив в рамках проекту «Кордон Європи». А від керівництва факультету культури та мистецтв молодь отримала сертифікати на перегляд українських фільмів в ККЗ «Ювілейний».

Після урочистостей Микола Левченко запросив присутніх переглянути роботи, представлені на виставці «Море барв».

Варто зазначити, що експозиція триватиме у холі головного корпусу Херсонського державного університету ще декілька тижнів. Тож всі охочі матимуть змогу насолодитися яскравими живописними роботами студентів факультету культури та мистецтв.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон